پروژه نارنجستان 1 در املاک منطقه 22 چیتگر قرار گرفته و جزو برج‌های کوهک به حساب می‌آید. این پروژه از ساختمان‌های تجاری است که تنوع متراژ بسیار خوبی دارد و با این ویژگی منحصر به فرد خود، خریداران را به خرید سهم ترغیب می‌کند. در پذیره نویسی پروژه نارنجستان که از شهریور ماه سال 97 شروع شده حق انتخاب متراژی برای خریدار در نظر گرفته شده است. این پروژه جزو کم واحدترین ساختمان‌های منطقه به شمار می‌رود. سازنده‌ای که ساخت پروژه نارنجستان 1 را برعهده گرفته، تعاونی ابنیه آکام است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه با ادامه مقاله همراه شوید.

پروژه نیکان 

پروژه ستین

آشنایی با پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 1 در دو برج ساخته شده که هر برج شامل 11 طبقه است و در هر طبقه از برج نارنجستان ۱ ،  ۶ واحد وجود دارد. بنابراين هر برج از این پروژه دارای 84 واحد آپارتمان مسکونی است. هر برج از نارنجستان ۱ دارای سه طبقه منفی یا زیرزمین بوده و 1 طبقه از آن به لابی اختصاص داده شده است. برای کاربران مسکونی هم 7 طبقه در نظر گرفته‌اند. واحدهای این پروژه متراژهای متفاوتی دارند؛ برای مثال متراژهای 102 متری، 136 متری و 150 متری برای واحدهای این برج‌ها طراحی شده است.

نارنجستان 1 واقع در منطقه 22 تهران

موقعیت مکانی پروژه نارنجستان 1

در منطقه 22 تهران، شرق دریاچه چیتگر، شهرک گلستان، بلوار کوهک، بلوار علوم فنون می‌توان برج‌های پروژه نارنجستان را مشاهده کرد. بزرگراه‌های خرازی، حکیم، آزادگان و اتوبان تهران_ کرج راه را برای دسترسی راحت و آسان به این پروژه‌ها فراهم کرده‌اند. منطقه کوهک که این پروژه در آن واقع شده، منطقه‌ای بسیار خوب در چیتگر است که امکان دسترسی به مراکز تفریحی و تجاری و اتوبان‌ها را فراهم می‌کند. دسترسی‌های منحصر به فرد این پروژه به شرح زیر هستند:

  • پروژه نارنجستان 1 و ایرانمال

نارنجستان چیتگر با ایرانمال 3 کیلومتر فاصله دارد. چنین نزدیکی با بزرگترین مرکز تفریحی تجاری در این منطقه جز نکات مثبت این پروژه است؛ این نکته را می‌توان هنگام خرید از این مجموعه نیز مد نظر داشت. بعد از خارج شدن از برج مسکونی نارنجستان برای رسیدن به ایرانمال به سمت غرب میدان موج، میدان ساحل و سپس به سمت دریاچه چیتگر بروید.

  • پروژه نارنجستان 1 و دریاچه چیتگر

اینکه در شرق مجموعه، دریاچه چیتگر با فاصله‌‌ای کم قرار گرفته، متقاضیان را برای خرید آپارتمان‌ها و یا سهم به سمت خود می‌کشاند.

  • پروژه نارنجستان 1 و مترو

فاصله 2 دقیقه‌ای با مترو امکان دسترسی به این مجموعه را راحت‌تر از قبل کرده است.

نارنجستان 1 در محدوده دریاچه چیتگر

امکانات پروژه نارنجستان 1

  • اختصاص پارکینگ و انباری به هر واحد
  • وجود یک لابی 24 ساعته
  • سالن اجتماعات برای برگزاری مراسم‌های مهم
  • سالن ورزشی با دستگاه‌های حرفه‌ای
  • دارای یک سوئیت سرایداری
  • سالن چند منظوره برای بازی کودکان

مشخصات تعاونی ابنیه آکام

اولین قدم برای ساخت نارنجستان کوهک توسط تعاونی ابنیه آکام برداشته شد. پذیره نویسی پروژه از سال 97 توسط این تعاونی مسکن شروع شده است. هم‌چنین این پروژه توانست بین 6 تا 9 ماه جواز ساخت پروژه را بگیرد و در سال 98 کارگاه را به طور کامل تجهیز کند. پروژه نارنجستان 1 یکی از کم واحدترین پروژه‌های منطقه چیتگر است. برای پذیره نویسی پروژه متراژ 130 متر در نظر گرفته شده اما با گذر زمان متراژهای 100 ، 136 و 150 متری نیز در این انتخاب‌ها قرار گرفتند. ساخت پروژه با چنین متراژهای متفاوتی با سرعت بسیار بالایی پیشرفت کرد. این پیشرفت باعث شد ابنیه آکام به یک تعاونی برند در منطقه تبدیل شود. بنابراین پس از مدتی خریداران، این تعاونی را ملاک اول و موقعیت پروژه، قیمت و متراژ را الویت های بعدی قرار دادند.

خرید از پروژه نارنجستان 1

برای دریافت امتیاز نارنجستان باید 4 میلیون تومان برای ساخت و 2 میلیون و ششصد هزار تومان برای زمین پرداخت کرد. بنابراین تراکم قیمت تمام شده و علی الحساب برای خرید از این پروژه 6 میلیون و هفتصد هزار تومان به ازای هر متر است. به طور جداگانه نیز باید برای متراژ 101 متری 1 میلیارد و 120 میلیون تومان، 136 متری 1 میلیارد و 403 میلیون تومان و برای متراژ 150 متری 1 میلیارد و 557 میلیون تومان واریز کرد.

جمع بندی

پروژه نارنجستان 1 از مجموعه پروژه‌های نارنجستان است که توسط تعاونی ابنیه آکام در منطقه کوهک ساخته شده است. این مجموعه به طور همزمان در نزدیکی ایرانمال، درياچه چیتگر و ایستگاه مترو قرار گرفته و موقعیت بسیار خوبی دارد. پذیره نویسی برای فروش واحدهای این پروژه از سال 97 شروع شده است.