پروژه رومنس حکیم

موقعیت مناسب منطقه 22 تهران از نظر شرایط آب و هوایی و دسترسی راحت به اتوبان‌های اصلی باعث شده تا مورد توجه افراد زیادی برای سکونت و سرمایه‌گذاری قرار گیرد. امروزه منطقه 22 به‌عنوان مروارید شهر شناخته می‌شود و برج‌های زیادی در این منطقه با هدف خانه‌دار کردن مردم با هزینه کم یا سرمایه‌گذاری در حال ساخت هستند که شرایط خوب آن‌ها باعث شده تا مردم بخواهند در مورد نحوه خرید واحدهای این برج‌ها باخبر شوند. از طرفی اکثر این برج‌ها از ویوی دریاچه چیتگر برخوردار هستند. پروژه رومنس حکیم یکی از پروژه‌های پیش‌فروش  چیتگر است. برای آگاهی از شرایط پیش‌فروش پروژه رومنس حکیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

بررسی کلی برج مجلل رومنس حکیم در چیتگر

یکی از سازه‌های فلزی فوق‌العاده در منطقه چیتگر، برج رومنس است که موقعیت مکانی و جغرافیایی بسیار خوبی دارد. افرادی که قصد ساکن شدن در این برج را داشته باشند، از هوایی سالم و دور از ترافیک برخوردار خواهند شد. همچنین برج زیبای رومنس به راه‌های اصلی غرب تهران مانند بزرگراه خرازی و آزاد راه تهران- کرج دسترسی بسیار راحتی دارد. شما با انتخاب رومنس چیتگر می‌توانید از آپارتمان‌های مسکونی برج با بهترین قیمت برخوردار شوید.

پارامتر های پروژه رومنس حکیم برای خرید ملک در منطقه 22 تهران

بررسی رزومه پروژه رومنس حکیم

اعضای هیئت ‌مدیره و سازنده پروژه رومنس حکیم دارای سال‌ها تجربه ساخت هستند. تعاونی توسعه همت یک تعاونی تازه‌کار است که مدیر عامل و اعضای هیئت ‌مدیره آن از سابقه کاری فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند که دستاوردهای زیر را به ارمغان آورده‌اند:

 • ساخت پاسارگاد 1 و 2
 • مدیریت تعاونی همت سپاه

پروژه‌های زیادی در بخش دوم مروارید شهر وجود دارند که در مرحله پذیره‌نویسی هستند و دو سوم آن‌ها بدون اعتبار و رزومه است؛ بنابراین حتما باید هنگام خرید پروژه در مرحله پذیره‌نویسی نهایت دقت خود را به کار ببرید.

بررسی سکونت و سرمایه‌گذاری در پروژه رومنس حکیم

اگر از آن دسته افرادی هستید که نقدینگی کمی دارید و می‌خواهید صاحب‌خانه شوید و از طرفی با اقساط طولانی مشکلی ندارید، می‌توانید پروژه مجلل رومنس حکیم را انتخاب کنید. همچنین چون این پروژه در مراحل اولیه خود است، می‌تواند برای سرمایه‌گذاری گزینه بسیار مناسبی باشد. موقعیت رومنس حکیم در نزدیکی ایران مال است و از آن جهت که در مراحل آغازین خود قرار دارد، در صورت پیشرفت، در آینده قیمت حق امتیاز آن تأثیرات خوبی خواهد پذیرفت. علاوه بر این، برخورداری از چشم‌انداز فوق‌العاده می‌تواند از دلایل مهم دیگر برای سکونت یا سرمایه‌گذاری در پروژه حکیم باشد.

بررسی پارامترهای برج رومنس حکیم

پروژه رومنس حکیم در 26 طبقه ساخته می‌شود که 21 طبقه آن برای طبقات مسکونی در نظر گرفته ‌شده است. برای این پروژه 5.500 مترمربع زمین در نظر گرفته‌اند و قرار است شامل سه بلوک باشد. در این برج، واحدهایی با متراژ 115، 135 و 150 متری ساخته می‌شود و قیمت تمام‌شده هر متر آن برابر با 14 میلیون و 300 هزار تومان است. مبلغ مربوط به زمین برابر با 8.300.000 است که 6 میلیون تومان برای هزینه ساخت هر متر آن در نظر گرفته‌اند. برای خرید واحدهای رومنس حکیم می‌توانید وام بانکی بین 300 تا 500 میلیون  تومان دریافت کنید.

بررسی پذیره‌نویسی پروژه رومنس حکیم

پذیره‌نویسی پروژه رومنس 1 با استقبال بالای مردم مواجه شد و از آن‌ پس تعاونی مسکن توسعه همت، پذیره‌نویسی پروژه رومنس حکیم را آغاز کرد. موقعیت خوب پروژه رومنس، آن را به بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. دومین موردی که باعث شده تا رومنس بهترین گزینه باشد، بحث نقد شوندگی آن است که اجازه تبدیل سرمایه شما را در هر زمان که بخواهید، می‌دهد. علاوه بر این، این پروژه جزء پروژه‌های زود بازده است که باعث می‌شود تا شما در زمانی کوتاه، سود زیادی را به دست آورید. از طرفی رزومه فوق‌العاده سازنده پروژه رومنس باعث شده تا مردم با اطمینان خاطر نسبت به سرمایه‌گذاری در این پروژه اقدام کنند.

موقعیت مکانی پروژه رومنس حکیم

موقعیت مکانی پروژه رومنس حکیم

پروژه رومنس حکیم چیتگر واقع در ضلع جنوبی اتوبان حکیم و غرب بلوار دانش است. در مورد موقعیت پروژه نسبت به مراکز تفریحی و تجاری باید گفت که رومنس 2 یا حکیم در فاصله یک کیلومتری از فروشگاه بزرگ ایران مال قرار دارد. نزدیکی به مراکز تفریحی و تجاری باعث شده تا سرمایه‌گذاران علاقه بیشتری برای شرکت در این پروژه نشان دهند.

در مورد فاصله برج رومنس حکیم به دریاچه چیتگر باید گفت که این برج مجلل در فاصله پنج کیلومتری از دریاچه چیتگر واقع‌ شده است. شاید در نظر اول شما از این فاصله نسبت به دریاچه چندان راضی نباشید، اما لازم است به این نکته اشاره‌ کنیم که در روزهای تعطیل، ازدحام و شلوغی دریاچه زیاد است و شما با سرمایه‌گذاری در رومنس 2 می‌تواند از این شلوغی فاصله بگیرید. با استفاده از اتومبیل تنها پنج دقیقه زمان می‌برد تا به دریاچه بروید.

حال نوبت به بررسی موقعیت رومنس حکیم نسبت به شهربازی هزار و یک شهر می‌رسیم. این شهربازی در شمال اتوبان خرازی قرار دارد و فاصله برج تا شهربازی برابر با یک کیلومتر است. زمانی که این شهربازی ساخته شود، سرمایه‌گذاران رومنس از خرید واحدهای برج، سود خوبی را به دست خواهند آورد. برای دسترسی به مترو از برج رومنس، تنها به سه دقیقه زمان نیاز خواهید داشت و ایستگاه وردآورد در نزدیکی برج قرار دارد. شما برای رفتن به پارک جنگلی چیتگر از محل برج رومنس باید یک ‌فاصله 6 کیلومتری را طی کنید.

شرایط پرداخت پروژه رومنس حکیم زیر نظر تعاونی مسکن همت

 • متراژ 115 متری
 • در زمان ثبت‌نام باید 345 میلیون تومان به‌علاوه 25 میلیون تومان پرداخت کنید.
 • پرداخت 255 میلیون تومان در یک ماه بعد از ثبت‌نام به‌عنوان قسط اول
 • پرداخت 200 میلیون تومان در دو ماه بعد از ثبت‌نام به‌عنوان قسط دوم
 • پرداخت 154 میلیون و 500 هزار تومان در سه ماه بعد از ثبت‌نام به‌عنوان قسط سوم
 • متراژ 135 متری
 • در زمان ثبت‌نام باید 390 میلیون تومان به‌علاوه 30 میلیون تومان پرداخت کنید.
 • پرداخت 300 میلیون تومان در یک ماه بعد از ثبت‌نام به‌عنوان قسط اول
 • پرداخت 235 میلیون تومان در دو ماه پس از ثبت‌نام به‌عنوان قسط دوم
 • پرداخت 195 میلیون و 500 هزار تومان در سه ماه پس از ثبت‌نام به‌عنوان قسط سوم
 • متراژ 150 متری
 • در زمان ثبت‌نام باید 435 میلیون تومان به‌علاوه 35 میلیون تومان پرداخت کنید.
 • پرداخت 325 میلیون تومان در یک ماه بعد از ثبت‌نام به‌عنوان قسط اول
 • پرداخت 260 میلین تومان در دو ماه پس از ثبت‌نام به‌عنوان قسط دوم
 • پرداخت 325 میلیون تومان در سه ماه پس از ثبت‌نام به‌عنوان قسط سوم

پروژه رومنس حکیم، یک پروژه تعاونی ساز

پروژه رومنس حکیم از نوع پروژه‌های تعاونی مسکن است که قیمت قرارداد آن‌ها به‌صورت قطعی نیست. شرکت‌های تعاونی برای تأخیر در موعد تحویل، ضرر و زیانی را بر عهده نمی‌گیرند و در هنگام تنظیم قرارداد شما نمی‌توانید، طبقه و واحد خود را مشخص کنید. زمانی که پروژه به نازک‌کاری برسد، امکان تعیین طبقه و واحد آن فراهم می‌شود. به دلیل این‌که رومنس جزء پروژه‌های تعاونی ساز به‌حساب می‌آید، قیمت آن به‌‌صورت علی‌الحساب محاسبه می‌شود. با توجه به اولویت واریزی و خوش‌حسابی شخص، انتخاب طبقه واحد و جهت آن اولویت پیدا می‌کند. مبلغ ضریب طبقه در هنگام انتخاب واحد به‌صورت جدا پرداخت می‌شود و این مبلغ با توجه به مرغوبیت واحد تعیین می‌شود. اگر شرکت تعاونی ضرر و زیان دیرکرد را قبول کند، پرداخت مبلغ آن به‌صورت اجاره ماهانه ملک صورت می‌گیرد.

مزایای پروژه پذیره‌نویسی

 • برای حق امتیاز پولی نخواهید داد.
 • با شروع گودبرداری برای شما یک ارزش‌افزوده در نظر گرفته می‌شود.
 • با پرداخت نقدینگی کم‌تر، سودآوری خواهید داشت.
 • با شروع اسکلت، شما صاحب ارزش‌افزوده خواهید شد.
 • سودآوری شما با پیشرفت پروژه زیاد خواهد شد.

برای جلوگیری از ضرر و زیان پروژه‌های پذیره‌نویسی چه کارهایی باید انجام داد؟

 • در هنگام تنظیم قرارداد توجه کنید که کاملاً واضح باشد و امکان فروش مورد معامله وجود داشته باشد.
 • رزومه سازنده و تجربه کاری او را بررسی کنید.
 • به آینده پروژه و موقعیت آن توجه کنید.
 • قیمت پروژه بسته به شرایط باید کاملاً منطقی باشد.

چه نکاتی را باید هنگام خرید واحدهای برج رومنس در نظر داشت؟

در صورت خرید پروژه رومنس در هنگام پذیره‌نویسی باید نقل و انتقالات آن حتما در داخل تعاونی صورت گیرد. در این شرایط مبلغ مربوطه به شکل چک ‌بانکی شخصی به ‌حساب تعاونی توسعه واریز می‌شود، اما پس از پایان پذیره‌نویسی و خرید پروژه از شخص لازم است که استعلام واریزی‌های فروشنده را بگیرید و دقت کنید که پروژه به‌صورت مهریه توقیفی و اخراجی نباشد.

سؤالات متداول

 • پروژه رومنس حکیم چه موقع تحویل داده می‌شود؟

تحویل موقت پروژه در مدت 36 ماه است که بعد از 48 ماه امکان سکونت دائم وجود دارد.

 • موقعیت پروژه رومنس حکیم کجاست؟

این پروژه در ضلع جنوبی اتوبان حکیم و غرب بلوار دانش قرار دارد.

 • پروژه رومنس در چه فاصله‌ای از دریاچه چیتگر قرار دارد؟

این پروژه در فاصله 5 کیلومتری از دریاچه چیتگر قرارگرفته است.

 • پروژه رومنس زیر نظر کدام تعاونی است؟

پروژه رومنس حکیم توسط تعاونی توسعه مسکن همت ساخته می‌شود.