پروژه پدافند هوایی ارتش

زندگی در منطقه 22 تهران آرزوی افراد زیادی است، چرا که این منطقه امکانات زیادی دارد و از نظر دسترسی و آب و هوا نیز یکی از مناطق برتر این شهر است. در حال حاضر وجود موقعیت ویژه و روبه رشد چیتگر باعث شده تا خیلی‌ها تمایل به سرمایه‌گذاری در این منطقه داشته باشند. چیتگر از منطقه‌هایی است که به اتوبان‌های اصلی شهر دسترسی راحتی دارد و آب‌ و هوای عالی آن به دلیل نداشتن ترافیک و آلودگی می‌تواند شرایط مناسبی را برای داشتن یک زندگی آرام فراهم کند. از این جهت در این منطقه برج‌ها و ساختمان‌هایی در حال ساخت است که برای سکونت و سرمایه‌گذاری گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. یکی از این پروژه‌ها، پروژه پدافند ارتش است که در اینجا قصد داریم در مورد مشخصات آن و نحوه پیش‌فروش واحدها صحبت کنیم.

مراحل ساخت پدافند ارتش

موقعیت پروژه پدافند ارتش

قیمت واحد ها

واحدهای پروژه پدافند ارتش چه قیمتی دارند؟

نقشه واحد های پروژه پدافند ارتش

نقشه‌های پروژه برج پدافند ارتش چیتگر به چه صورت است؟

پیش فروش واحدها

بررسی پیش‌فروش پروژه پدافند چیتگر
آغاز به کار پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش با مشارکت تعاونی مسکن پدافند خاتم‌الانبیا و شرکت آرین سازه رابین در سال 1397 آغاز به کار کرده است. کارفرمای این پروژه تعاونی مسکن پدافند است و به نظر می‌رسد که با سرعت و کیفیت خوبی در حال ساخت واحدها است.

در آغاز کار پروژه، سازمان پدافند هوایی ارتش خرید و فروش خود را به ‌صورت واحدی از 80 تا 150 متر قرار داد و اعضای پدافند باید 46 میلیون تومان واریز می‌کردند، اما زمانی که مشارکت با آرین سازه شروع شد، واحدهای این پروژه به سهم تبدیل شدند. منظور این بود که هرکسی دارای دفترچه پدافند اعضای اصلی است و 46 میلیون داده دیگر نیازی به پرداخت قسط ندارد و به هر دفترچه اعضا، 65 متر سهم تعلق می‌گیرد و اگر کسی بخواهد متراژهای 100 به بالا را خریداری کند، لازم است دو دفترچه بخرد.

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان MR Melk 22

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما تماس بگیرید!

شرکت آرین سازه و بررسی تجربه کاری آن

شرکت آرین سازه یک شرکت مهندسی ساختمانی است که در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲ به ثبت رسیده است و ۱۸ سال تجربه کاری درخشان دارد. نقل و انتقالات برج‌های ساخته‌شده توسط این شرکت به‌وسیله تعاونی آرین ستاره همت غرب انجام می‌شود. این شرکت در ساخت واحدها و برج‌های خود از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال استفاده می‌کند تا مردم با سرمایه گذاری که بابت خرید این خانه‌ها انجام میدهند، از بابت کیفیت خانه خود مطمئن باشند. آرین سازه با مدیریت دکتر مسعود عبدی اداره می‌شود که پروژه‌هایی مانند آبشار و پدافند هوایی ارتش و… را در رزومه کاری خود دارد. پروژه ستین چیتگر یکی از پروژه‌های شرکت آرین سازه با واحد هایی در تنوع متراژی است که در ادامه قصد داریم بیشتر شما را با شرایط آن آشنا کنیم

قرارداد‌های شرکت آرین سازه

شرکت آرین سازه به مدت ۱۸ سال در زمینه انبوه‌سازی فعالیت‌های موفقی داشته است. این شرکت از نیروهای انسانی متعهد و با انگیزه که دانش فنی لازم را دارند برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کند. آرین سازه به غیر از ساخت منازل مسکونی، ساخت مراکز درمانی، ورزشی، اداری و آموزشی را در رزومه کاری خود دارد. از شرایط قرارداد های شرکت میتوان به 2 مورد پایین اشاره کرد :

چه پروژه‌هایی در تجربه کاری آرین سازه دیده می‌شود؟

پروژه پدافند هوایی ارتش

1

برج های مسکونی
آبشار

2

پروژه تجاری اداری یاس ۳ (کانتراست مال)

3

پروژه مسکن
مهر ازنا

4

۱۶۰ واحد واقع
در بروجرد

5

پروژه آب و فاضلاب بروجرد

6

مراحل ساخت پروژه پدافند ارتش

ویژگی‌های پروژه پدافند ارتش

پروژه پدافند ارتش یک پروژه مشارکتی بین شرکت آرین سازه رابین و تعاونی مسکن پدافند هوایی است که 60 درصد آن را آرین سازه و 40 درصد را تعاونی مسکن بر عهده دارد. محل برج پدافند ارتش در پهنه C چیتگر است که در شمال اتوبان حکیم، ضلع غربی دریاچه چیتگر و شمال باغ ملی گیاه‌شناسی قرار دارد. این برج از سمت غرب به بلوار پژوهش می‌رسد و در شرق آن، برج مرجان و پروژه H2 نیروی هوایی قرار گرفته است.

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان MR Melk 22

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما تماس بگیرید!

چه پروژه‌هایی در تجربه کاری آرین سازه دیده می‌شود؟

پروژه افرا

1

پردیس شرق

2

پروژه تجاری اداری گل مریم

3

پروژه آبشار E2

4

واحدهای پروژه پدافند
واحدهای پروژه پدافند ارتش
واحد 120 متری پدافند ارتش
بررسی بلوک‌های پروژه پدافند ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش شامل دو بلوک C و H است که در زمینی به مساحت 22500 متر مربع ساخته می‌شود. بلوک C دارای 32 طبقه 8 واحدی است که در مرحله فونداسیون به سر می‌برد. اسکلت سازی طبقات منفی بلوک H با 40 طبقه 8 واحدی نیز انجام‌شده است. بلوک C خود سه بلوک به هم چسبیده a، b و c را شامل می‌شود. بلوک a مستطیل شکل بوده و نقشه خوبی روی آن گذاشت ه‌شده است.

برای این بلوک، چشم‌انداز چهار باغ و برج بلوک H وجود دارد. بلوک b مانند بلوک a، به شکل مستطیل است و از چشم‌انداز بلوار پژوهش برخوردار است. بخش‌های غربی و جنوبی بلوک c به باغ ملی گیاه‌شناسی چشم‌انداز دارند. بلوک H این پروژه، شکل پروانه‌ای دارد و واحدهای جنوبی آن از چشم‌انداز باغ ملی گیاه‌شناسی برخوردار هستند.

بررسی قرارداد پروژه پدافند هوایی ارتش

برای این پروژه دفترچه سهم در نظر گرفته ‌شده است که نقل ‌و انتقال آن در داخل تعاونی و یا دفتر اسناد رسمی صورت می‌گیرد. حتماً هنگام بستن قرارداد توجه کنید که خود مالک حضورداشته باشد و واحد مربوطه دارای بدهی و جریمه نباشد. همچنین حتماً دقت کنید که این امتیاز به ‌صورت توقیفی، مهریه یا ارثیه نباشد. برای بررسی این موارد می‌توانید از تعاونی استعلام بگیرید. انجام معامله در دفتر املاک بهترین گزینه است و تسویه کامل به‌ وسیله چک‌ بانکی در دفتر اسناد رسمی باید انجام شود.

چه پروژه‌هایی در تجربه کاری آرین سازه دیده می‌شود؟

بررسی پیش‌فروش برج پدافند هوایی ارتش چیتگر

به‌طورکلی خرید و فروش واحدهای پروژه پدافند هوایی ارتش به شکل‌های زیر امکان‌پذیر است:

  • پیش‌فروش واحدهایی که به اعضای اصلی پدافند هوایی ارتش تعلق دارد.
  • پیش‌فروش واحدهایی که به شرکت آرین سازه تعلق دارد.

نحوه خرید برج توسط اعضای اصلی پدافند

تعداد اعضای شرکت‌کننده در این پروژه 800 نفر بودند، در حالی ‌که تعداد واحدها کم‌تر از آن است. این موضوع به این دلیل است که هر کدام از اعضا با پرداخت 46 میلیون تومان می‌توانند 65 متر مسکونی به ‌علاوه یک متر تجاری داشته باشند و اگر بخواهند واحد بالای 100 متر داشته باشند باید دو سهم بخرند تا یک واحد به ‌صورت کامل دریافت کنند.

آیا برج پدافند ارتش جزء پروژه‌های تعاونی ساز است؟

پروژه پدافند هوایی ارتش جزء پروژه‌های تعاونی ساز محسوب می‌شود که برای اعضای اصلی، قیمت آن به‌صورت قطعی است. خرید و فروش برای اعضای اصلی به‌صورت سهامی انجام می‌شود. خرید و فروش برای اعضای آرین سازه بر اساس یک قرارداد علی‌الحساب است و با قیمت بین 6 تا 8 میلیون تومان برای هر متر انجام می‌شود.

بررسی قیمت آپارتمان‌های پروژه پدافند ارتش

خرید پروژه پدافند هوایی ارتش چیتگر باید از طریق تعاونی مسکن پدافند یا شرکت آرین سازه رابین صورت گیرد. در صورت خرید از تعاونی، امتیازها دارای قیمت قطعی هستند و نیاز به پرداخت قسط تا زمان تحویل پروژه نیست. برای خرید از آرین سازه، قیمت ساخت به‌صورت علی‌الحساب است و شما می‌توانید از قرارداد طلایی یا آبی استفاده کنید. آرین سازه برای قرادادهای ساخت خود، قیمت‌ بین ۶ میلیون و پانصد تا ۱۶ میلیون تومان برای هر متر در نظر گرفته است. در صورت خرید از این شرکت، طبقه و واحد از ابتدا مشخص نخواهد بود.

در پروژه‌های پذیره‌نویسی مانند پدافند ارتش چیتگر شما از اول پروژه، شاهد پیشرفت آن خواهید بود و با پرداخت نقدینگی بسیار کمی، می‌توانید سودآوری زیادی داشته باشید، اما همه ما می‌دانیم که این قبیل پروژه‌ها با ریسک زیادی همراه است. با انجام کارهای زیر می‌توان میزان این ریسک را کاهش داد:

با بررسی رزومه شرکت شما می‌توانید با خیال راحت‌تری تصمیم بگیرید که به آن اطمینان کنید. سازنده‌هایی که پروژه‌های موفق را پشت سر گذاشته‌اند، قابل‌اعتماد هستند.

باید نسبت به موقعیت قرارگیری پروژه از قیمت معقولی برخوردار باشد. قیمت‌های پایین همیشه خوب نیستند و ممکن است بعدها شما را دچار ضرر زیادی بکنند. همیشه به دنبال قیمت‌هایی منطقی باشید.

در هنگام بستن قراردادهای پیش‌فروش باید ثبت محضری صورت بگیرد تا شما امکان فروش ملک را در هر مرحله‌ای از ساخت داشته باشید.

زمانی که می‌خواهید در یک پذیره نویسی برای مسکن نام‎نویسی کنید، باید موقعیت مکانی و جغرافیایی را بررسی کرده و از شهرداری و قوه قضاییه استعلام بگیرید. به این ترتیب مطمئن می‌شوید که منطقه مورد نظر دارای ادعای خاصی نیست و از شهرداری هم مجوز دارد. همچنین می‌توانید با بررسی قیمت زمین و ملک در آن ناحیه، ارزش ملک را تخمین بزنید.

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان MR Melk 22

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما تماس بگیرید!

چرا برای خرید واحدهای پدافند ارتش باید به صورت مستقیم از طریق دفتر مرکزی پدیده غرب اقدام کرد؟

بررسی سود مشارکت پروژه پدافند ارتش آرین سازه

نمایندگان پروژه پدافند ارتش برای اطمینان خاطر مشتریان و آگاهی آن‌ها از تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه، برای سرمایه‌گذاری در این پروژه به اعضای خود، ۱۵ درصد سود مشارکت پرداخت خواهد کرد.

قیمت واحدهای پروژه پدافند ارتش چیتگر چقدر است؟

قیمت واحد های پروژه پدافند ارتش

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان MR Melk 22

ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید، با ما تماس بگیرید!

سؤالات متداول

این پروژه دارای دو بلوک C و H است که بلوک C آن خود شامل سه بلوک a، b و c می‌شود.

  • گفته می‌شود که این پروژه در سال ۱۴۰۳ تحویل داده می‌شود.

برای ساخت پروژه پدافند، شرکت آرین سازه رابین و تعاونی مسکن پدافند با یکدیگر مشارکت کرده‌اند.

  • اگر بخواهید یک واحد کامل داشته باشید لازم است که اعضای اصلی دو دفترچه خریداری کنند.

پروژه در پهنه C شهرک چیتگر واقع‌ شده است.

اعضای اصلی پدافند به‌صورت سهامی می‌توانند خرید و فروش کنند و در قبال خرید هر دفترچه می‌توانند ۶۰ متر واحد مسکونی و یک متر واحد تجاری داشته باشند.